Maciej Kołtoński

Maciej Kołtoński

PR Manager

Maciej Kołtoński jest osobą odpowiedzialną za kształtowanie wizerunku Kancelarii, w tym za kontakty z dziennikarzami, koordynację udziału w konferencjach oraz za działania o charakterze marketingowym.

Przed dołączeniem do zespołu Kancelarii pracował w specjalistycznych agencjach PR, w których zajmował się realizacją oraz koordynacją licznych projektów o charakterze promocyjnym. Współpracował między innymi z przedstawicielami administracji publicznej, samorządowcami oraz przedstawicielami sektora prywatnego. Pełnił rolę koordynatora jednej z głośniejszych kampanii o charakterze promocji regionalnej w Polsce. Pracował przy realizacji ogólnopolskiego plebiscytu dla najzdolniejszych Polaków, realizowanego na zlecenie jednej z największych korporacji przemysłu naftowego. Pomagał również przy działaniach promocyjnych Euro 2012 z ramienia Polskiej Organizacji Turystycznej.

Maciej Kołtoński jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na uczelni Collegium Civitas w Warszawie. Ukończył specjalizację Dyplomacja Publiczna.